Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad Kasukas.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Pink Dreams OÜ. (edaspidi Veebipood Kasukas.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kasukas.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Veebipood Kasukas.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Kasukas.ee
4) Käesolevad müügitinimused kehtivad alates 09.01.2024.

 

2. Hinnainfo
1) Veebipoes Kasukas.ee toodud hinnad ei sisalda käibemaksu ning käibemaksu müügihinnale ei lisata.

2) Transpordi hind lisandub vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. (DPD pick up automaat ja pakipood 5.90 eurot, Itella SmartPost 2.99 eurot; Omniva pakiautomaat 2.99 eurot, Omniva tähitud pakk 4.45 eurot; Itella Smartkuller 5.5 eurot). Itella Smartpost Soome Vabariigiki pakiautomaati maksab 13 eurot.

3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni  (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Kasukas.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood Kasukas.ee jätab endale õiguse teha müügihindadesmuudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel Kasukas.ee

 

3. Tellimuse vormistamine
1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Telli".
3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage "Esita tellimus". Tellimuse kinnitus saadetakse e-mailile. Peale seda võtame Teiega personaalselt ühendust, et täpsustada vajadusel detailid ja saadame arve.
4) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
5) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 13.00, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul.

4. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood Kasukas.ee andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood Kasukas.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood Kasukas.ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

 

5. Kohaletoimetamine
1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood Kasukas.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Loas olevad tooted antakse üle logistikapartnerile 1-3 tööpäeva jooksul. Tellitava toote ooteaeg sõltub tootest ning on iga toote tellimisel ealdi ära märgitud.
2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
4) Veebipood Kasukas.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Kasukas.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. Taganemisõigus

1) 14-päevane taganemisõigus kehtib laos olevale kaubale. Juhul, kui kaup tellitakse teie tehasest, siis võetakse valmistamisel arvesse teie isiklikke vajadusi (näiteks teie mõõdud, teie valitud värv jms), siis kaup ei ole tagastatav. 

Alljärgnev kehtib Kasukas.ee laos asuva kauba kohta, millele kehtib 14-päevane taganemisõigus. 
2) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
Taganemisavalduse tüüpvormi leiate siit!

2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Tagastatud toode ei tohi olla kulunud ega katkine. Tagastatud tootele ei tohi olla lastud parfüümi ning toodet ei ole lubatud kanda pikemalt, kui selle sobivuseks ja omaduste kindlakstegemiseks on vaja selga proovida. 

3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab Siit ning saata see aadressile info@kasukas.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba ostust taganemise ühemõttelise avalduse võib saata ka vabas vormis e-maili aadressile info@kasukas.ee 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

4) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.  

5) Veebipood Kasukas.ee tagastab kauba maksumuse tarbijale taganemisavalduse kättesaamisel viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva. Kauba tagastamiskulud kannab tarbija.

6) Kauba tagastamisel tagastatakse tarbijale toote maksumus. Postikulu hüvitamisele ei kuulu.

7. Vääramatu jõud
1) Veebipood Kasukas.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Kasukas.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

8. Isikuandmete töötlemine
1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamiseja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel Kasukas.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

 

9. Pretensioonide esitamise kord
1) Veebipood Kasukas.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood Kasukas.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

4) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood Kasukas.ee ja Tarbija omavahel kokku.
Parandamise kulud katab veebipood Kasukas.ee

5) Veebipood Kasukas.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@kasukas.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohtapeab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9) Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt Kasukas.ee ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel Kasukas.ee ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood Kasukas.ee ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

 

11.Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu.Tarbijakaitsekomisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.